Zde si můžete přečíst ohlasy na Arboretum Vrahovice, které se objevily v médiích. Můžete zde napsat i své názory na to, co se Vám v Arboretu líbí nebo nelíbí. Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. 

Články z médií

Tvůrce vrahovického arboreta: Nejvíc ze všeho jsem si přál vlastní park

„Při výsadbě jsme se snažili o to, aby tu nevznikla jen nějaká umělá plocha, ale ucelený ekosystém, na který budeme my – lidé – dohlížet. Jinak to nejde, protože jsme v obci a ne ve volné přírodě," doplnil Tomáš Peka.

Marcela Žůrková | Prostějovský deník (23. 8. 2016)
Celý článek

OBRAZEM: Arboretum Vrahovice má nového obyvatele

Arboretum Vrahovice se chlubí dalším přírůstek. Je zelený, ale patří do úplně jiné říše.

„Místní řezbář Josef Dostál nám věnoval sochu vodníka. Chtěli bychom mu tímto poděkovat,“ vzkazuje Spolek za staré Vrahovice.

Prostějovské novinky (5. 8. 2016)
Celý článek

Arboretum zažilo hudební ekologickou agitaci

Celé vystoupení proběhlo ve velmi příjemné náladě, posluchači při něm různě posedávali i polehávali v trávě a jistě nejednomu z nich se hlavou honily úvahy nad budoucností naší planety. A to byl jistě i záměr SPONTÁNNÍ SUKCESE. Pomocí písňových textů v lidech zburcovat zájem. Určitě se jim to alespoň na chvíli podařilo.

Pavla Vašková | Večerníkpv.cz (14. 9. 2015)
Celý článek

VIDEO: Ekologický punk rozezněl arboretum ve Vrahovicích

Premiérové vystoupení zažilo v sobotu odpoledne arboretum ve Vrahovicích. Jeho prostory rozezněl akustický koncert brněnské eko-punkové kapely Spontánní sukcese.
„Je to první a zároveň poslední akce, kterou letos v arboretu pořádáme. Ale rádi bychom založili tradici zářijových koncertů," řekl Martin Hájek ze Spolku za staré Vrahovice, který koncert organizoval.

Hana Masaříková | Prostějovský deník (13. 9. 2015)
Celý článek

Diskuze

Vaše komentáře