Zde si můžete přečíst ohlasy na Arboretum Vrahovice, které se objevily v médiích. Můžete zde napsat i své názory na to, co se Vám v Arboretu líbí nebo nelíbí. Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. 

Články z médií

Vrahovické arboretum bylo slavnostně otevřeno

Uplynulou sobotu bylo slavnostně otevřeno arboretum ve Vrahovicích. Lidé tak mohli obdivovat výsledek pětileté práce party nadšenců a místních patriotů, kteří u Romže ve vlastním volném čase vybudovali krásný park s málokde vídanými stromy a dřevinami. 

Pavla Vašková | Večerníkpv.cz (17. 6. 2015)
Celý článek

Vrahovické arboretum otevřelo

Arboretum, v němž vysadili bezmála sto druhů rostlin, od ambroně západního až po zimostráz vždyzelený, otevírali vrahovičtí nadšenci v sobotu odpoledne. „Opravdu mile nás překvapila vysoká účast,“ pochvalují si mladí muži, kterým s kácením náletu, sázením, úpravami terénu, se stavbou zídky a posezení pomáhali dobrovolníci. Práce jim trvala pět let.

David Sekanina | Prostějovské plátky (15. 6. 2015)
Celý článek

Ve Vrahovicích slavnostně otevřeli arboretum

Arboretum u říčky Romže, které vybudovali během několika let svépomocí nadšenci ze Spolku za staré Vrahovice, se dočkalo v sobotu slavnostního otevření. To si nenechaly ujít desítky lidí, které neodradily ani teploty šplhající nad třicet stupňů.

Hana Masaříková | Prostějovský deník.cz (13. 6. 2015)
Celý článek

OBRAZEM: Arboretum Vrahovice otevřeno veřejnosti!

Arboretum by mělo sloužit jako místo rekreace a poučení a též se stát oázou klidu. Důležitou funkci začíná už dnes hrát i pro přírodu - mnoho živočichů v něm našlo bezpečný a klidný domov.

Prostějovské novinky (13. 6. 2015)
Celý článek

Diskuze

Vaše komentáře