Zde si můžete přečíst ohlasy na Arboretum Vrahovice, které se objevily v médiích. Můžete zde napsat i své názory na to, co se Vám v Arboretu líbí nebo nelíbí. Jsme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. 

Články z médií

Arboretum zažilo hudební ekologickou agitaci

Celé vystoupení proběhlo ve velmi příjemné náladě, posluchači při něm různě posedávali i polehávali v trávě a jistě nejednomu z nich se hlavou honily úvahy nad budoucností naší planety. A to byl jistě i záměr SPONTÁNNÍ SUKCESE. Pomocí písňových textů v lidech zburcovat zájem. Určitě se jim to alespoň na chvíli podařilo.

Pavla Vašková | Večerníkpv.cz (14. 9. 2015)
Celý článek

VIDEO: Ekologický punk rozezněl arboretum ve Vrahovicích

Premiérové vystoupení zažilo v sobotu odpoledne arboretum ve Vrahovicích. Jeho prostory rozezněl akustický koncert brněnské eko-punkové kapely Spontánní sukcese.
„Je to první a zároveň poslední akce, kterou letos v arboretu pořádáme. Ale rádi bychom založili tradici zářijových koncertů," řekl Martin Hájek ze Spolku za staré Vrahovice, který koncert organizoval.

Hana Masaříková | Prostějovský deník (13. 9. 2015)
Celý článek

Vrahovické arboretum bylo slavnostně otevřeno

Uplynulou sobotu bylo slavnostně otevřeno arboretum ve Vrahovicích. Lidé tak mohli obdivovat výsledek pětileté práce party nadšenců a místních patriotů, kteří u Romže ve vlastním volném čase vybudovali krásný park s málokde vídanými stromy a dřevinami. 

Pavla Vašková | Večerníkpv.cz (17. 6. 2015)
Celý článek

Vrahovické arboretum otevřelo

Arboretum, v němž vysadili bezmála sto druhů rostlin, od ambroně západního až po zimostráz vždyzelený, otevírali vrahovičtí nadšenci v sobotu odpoledne. „Opravdu mile nás překvapila vysoká účast,“ pochvalují si mladí muži, kterým s kácením náletu, sázením, úpravami terénu, se stavbou zídky a posezení pomáhali dobrovolníci. Práce jim trvala pět let.

David Sekanina | Prostějovské plátky (15. 6. 2015)
Celý článek

Diskuze

Vaše komentáře